Volejte +420 776 735 137

Homestaging

Prodejte svoji nemovitost za lepší, vyšší cenu a podstatně dříve. Pro správnou prezentaci nabízené nemovitosti je potřeba učinit několik ověřených kroků před nafocením a nabízením nemovitosti. Tyto kroky musí vzbudit emoce a touhu ve Vaší nemovitostí bydlet, a podstatně zatraktivní nabídku, zvýší zájem a mohou významně navýšit kupní cenu nemovitosti

Pokud chcete zvýšit cenu své nemovitosti, urychlit prodej nemovitosti, odlišit se od konkurence, udělat dobrý první dojem.

Profesionální příprava nabízené nemovitosti pro účely prezentace, focení a prodeje. Vaše nemovitost bude prezentována kupujícím v tom nejlepším možném stavu. Bude upravena tak, aby byla na fotografiích i v reálné podobě atraktivní pro co nejširší okruh kupujících.

Vždy když se provádí profesionální fotografování nemovitosti pro účely prezentace a prodeje.

Profesionální příprava kompozice focené scény nemovitosti. Scéna bude nasnímána tak, aby byla na fotografiích atraktivní pro co nejširší okruh kupujících.

Uměním rychlého prodeje nemovitosti je její dokonalá prezentace, základem dokonalé prezentace je mimo jiné již zmíněný home a foto staging i profesionální fotografie. Ve spolupráci s bytovým designérem a fotografem nemovitost připravíme tak, aby oslovila co nejširší okruh kupujících. Cena nemovitosti stoupne a zvýší zájem u kupujících. Spekulovat jestli to bude o ..% nebudeme. Ze zkušenosti ale vím, že takto připravená nemovitost má podstatně vyšší šanci rychleji a lépe uspět v nabídce. Posuďte níže sami…

Pokud chcete zanechejte mi svůj kontakt a zdarma získáte bližší informace k této službě

Translate | Übersetzen »
error: Michaela Ondráčková | e-Fianace Reality